Львівщина – лідер 2022 року за сумою туристичного збору

Львівщина – лідер 2022 року за сумою туристичного збору

На Львівщині зафіксували зростання розміру сплаченого податку: 273 млн торік проти 215 млн у 2021 році. Львівщина, як відомо, лідер за сумою туристичного збору у 2022 році, інформує пресслужба Львівської ОВА.

Цифра 41 млн 430 тис. грн, демонструє приріст у 79% в порівнянні з 2021 роком.Львівська область в очікуванні туристичного сезону. До нього активно готуються представники галузі гостинності, адже туристичний бізнес потребує підтримки українців так, як українці потребують відновлення та відпочинку. Відпочиваючи на локаціях, ви фінансуєте українську економіку і заразом підтримуєте ЗСУ, – зазначає начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

На території області є чимало місць для відновлення. Управління туризму та курортів пропонує звернути увагу на національні парки, де чимало ознакованих туристичних шляхів.

  • Національний природний парк «Сколівські Бескиди» у Крушельницькому лісництві підготував для відвідувачів новинку – відкритий центр з виготовлення карпатських чаїв.
  • У Яворівському НПП збудували еколого-просвітницький візит-центр у відпочинковому осередку «Верещиця» Цей пункт призначений для перебування як велотуристів «Центрального велосипедного маршруту Розточчя від Красника до Львова» так і охочих вивчати природну та культурну спадщину Розточчя.
  • Як і завжди чекає гостей туристичний магніт області – історико-культурний заповідник «Тустань», де пропонують політати над фортецею за допомогою доповненої реальності.
  • З сучасної оглядової 15-метрової вежі на горі Цюхів Діл у ясну погоду видно Трускавець, Борислав, Східницю.

Відкриті для туристів і фермерські господарства в області: тут можна побути з тваринами, поспостерігати за виробництвом продукції або й самому взяти участь у процесі творення. 

Для реабілітації здоров’я як фізичного так і ментального запрошують Моршин, Трускавець, Східниця, Славське.

Нагадаємо, Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Великодня і травневих свят

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Попит на подорожі в Україні: яка ситуація з туризмом? Попит на подорожі в Україні: яка ситуація з туризмом?
За словами фахівців, попит на подорожі зріс у рази в порівняні з минулим роком. Це стосується як й поїздок за кордон, так і внутрішнього туризму
За перше півріччя на Львівщині зібрали рекордні податки від туризму (відео) За перше півріччя на Львівщині зібрали рекордні податки від туризму (відео)
На Львівщині туристичний збір за перше півріччя 2022 року втричі перевищив показники минулого року і становить майже 20 млн грн 
Зруйновало вщент: на Львівщині у будинку стався вибух газу (фото) Зруйновало вщент: на Львівщині у будинку стався вибух газу (фото)
Надзвичайники повідомляють про п'ятьох постраждалих осіб.
Loading...
Load next