У ліфті багатоповерхівки на вулиці Мазепи виявили тіло жінки

У ліфті багатоповерхівки на вулиці Мазепи виявили тіло жінки
У ліфті багатоповерхівки на вул. Мазепи знайшли тіло жінки. Наразі тривають слідчі дії, також міськрада проводить службове розслідування задля виявлення причин цієї трагедії

У ліфті багатоповерхівки на вулиці Мазепи виявили тіло жінки. Наразі причини смерті невідомі. Тіло знайшли на 6-му поверсі, де й проживала жінка. В неї залишилося двоє дітей віком 10 і 12 років. Зараз з ними працюють відповідні служби. Щодо цього випадку тривають слідчі дії, також міськрада проводить службове розслідування задля виявлення причин цієї трагедії.  Проводяться технічні обслуговування ліфтів, обстеження. В нас є програми співфінансування. На цей рік передбачено 13 мільйонів на реалізацію цих програм. Це є й будинки, які списані з програм місцевих рад, будинки ОСББ, ЖБК й будинки, які є на сьогоднішній день в управлінні  управляючих компаній. Є співфінансування 90% й 10% мешканці й ліфти ми ремонтуємо. Тобто ми проводимо реалізацію чи капітальний ремонт ліфтів, - заступниця міського голови Львова з житлово-комунальних питань Ірина Маруняк.

 

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Теги: 
Читайте також
Посадовець у Львові продавав крадене пальне на своїх підпільних АЗС
Пальне керівник структурного підрозділу Львівської військової академії продавав на двох своїх підпільник АЗС. Чоловіка затримали на "гарячому", коли тому передавали 38 тисяч гривень хабаря.
Loading...
Load next