ПОСАДОВЦІ створили проєкт агломерації Львова до 2027 року

ПОСАДОВЦІ створили проєкт агломерації Львова до 2027 року
Посадовці створили проєкт агломерації Львова до 2027 року, що на їх думку дозволить покращити економічну ситуацію як у самому місті, так і наближених населених пунктах

Посадовці створили проєкт агломерації Львова до 2027 року, що на їх думку дозволить покращити економічну ситуацію як у самому місті, так і наближених населених пунктах, а також сприятиме загальному розвитку в цілому.

Першочергово планують запровадити нові проєкти в системі транспорту, що мають удосконалити приміське сполучення автобусами та залізничним транспортом у Львівській агломерації.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Проєкт "Від Романа до Йордана": художники намалювали 12 картин із різдвяними стравами (відео) Проєкт "Від Романа до Йордана": художники намалювали 12 картин із різдвяними стравами (відео)
До створення картинного Різдвяного столу залучили 12 митців. Більшість полотен виконані у техніці іконопису.
У Львові відкрили 30-метровий мурал, присвячений Маріуполю (відео) У Львові відкрили 30-метровий мурал, присвячений Маріуполю (відео)
У Львові відкрили 30-метровий мурал, присвячений Маріуполю. На стінописі, зокрема, зображені Азовсталь, пл. Свободи та Миру, зруйнований драмтеатр.
Loading...
Load next