Продовольча безпека: Аграрії Львівщини про ситуацію з посівами

Продовольча безпека: Аграрії Львівщини про ситуацію з посівами
Аграрії Львівщини розповіли, яка зараз ситуація з посівами та як змінилися умови праці через війну. Серед головного те, що роблять акцент за озимі культури, а саме жито, пшеницю, ячмінь та ріпак

Аграрії Львівщини розповіли, що зараз з посівами. Та як змінилися умови праці через війну. Серед головного те, що роблять акцент за озимі культури, а саме жито, пшеницю, ячмінь та ріпак. Зокрема збільшують площі цих культур через кращу врожайність.

Ще один фактор для збільшення – теплі зими, але залишаються великі ризики, що при різкій зміні температур рослини можуть втратити поживні речовини і врожай може бути менший. Але з огляду на аналіз нинішньої ситуацію, то прогнози позитивні, кажуть фахівці.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Свідоме знищення землі: навмисні пожежі (відео) Свідоме знищення землі: навмисні пожежі (відео)
Лише за минулу добу, надзвичайники загасили 35 пожеж сухостою, вогонь знищив понад 6 га.
Аграрії отримають гранти від ООН ФАО Аграрії отримають гранти від ООН ФАО
Аграрії Львівщини зможуть знову отримати гранти в межах інвестиційної програми продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО)
У Львові попрощалися з "нескореним" Дмитром Сидоруком, який загинув на війні (відео) У Львові попрощалися з "нескореним" Дмитром Сидоруком, який загинув на війні (відео)
У Львові попрощалися із срібним призером Ігор Нескорених Дмитром Сидоруком, який загинув 6-го квітня під час запеклих боїв з рашистами. 
Loading...
Load next