Львівська молодь долучилася до вшанування Героїв Небесної Сотні

Львівська молодь долучилася до вшанування Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за світле майбутнє демократичної України
Львівська молодь долучилася до вшанування 10-ї річниці трагічних подій на Майдані Незалежності. Коли люди віддали своє життя за незалежне майбутнє України. Школярі зібралися біля меморіалу Героїв Небесної сотні та вшанували полеглих борців за свободу.
Вчителі розповідають, що зараз діти більше цікавляться нашою історією і прекрасно розуміють за що борються наші герої сьогодні.
Детальніше в сюжеті:
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Першим пацієнтом, якому вживили протез у кістку став 57-річний капітан ЗСУ Ігор Крупнов. Рік по тому чоловік зміг опанувати нові кінцівки та веде активний спосіб життя


У соціальних мережах поширили відео, на якому учні школи №93 у Львові слухають російську музику
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість передачі Україні додаткової системи протиповітряної оборони Patriot

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом
Loading...
Load next