Підкори Говерлу заради дрону

Сходження на Говерлу також здійснять воїни 80-ої ОДШБ та підкорювач Евересту
2000 метрів над рівнем моря заради 200 тисяч гривень: ювілейне – 60-те сходження на Говерлу має вкрай благородну мету – придбати для десантників нашої 80-ки крутезний дрон з тепловізором. А бійці кажуть, що такий подарунок для них без перебільшення життєвонеобхідний.
Як стати донатором та доєднатися до підкорення найвищої гори в Україні? В обласному управлінні спорту кажуть, що варто лиш досягнути 14-річного віку, зареєструватися та беззаперечно слухати інструкторів. Натомість, підкорювачі Говерли отримають такі враження, яким позаздрить будь-хто, адже сходження вони робитимуть в компанії воїнів легендарної 80-ки.
Детальніше в сюжеті:
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Тренували військовослужбовців ЗСУ британські інструктори.

Різноманітні заходи відбуватимуться упродовж 22-24 лютого.

Всі подробиці у нашому сюжеті.
Рекомендовані

Японський автовиробник Nissan розглядає можливість закриття кількох своїх автоскладальних підприємств у рамках масштабної програми оптимізації витрат

Знайти квартиру в оренду — завдання не з легких. А з домашніми улюбленцями це створює ще більшу проблему

15 квітня на трасі між Ківшарівкою та Куп’янськом російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль, внаслідок чого постраждало подружжя
Loading...
Load next