Учні LvivBritishSchool дізналися, як працює Vodafone Україна | ПравдаТУТ Львів

Учні 9-10 класів Lviv British School отримали унікальну можливість побачити, як працює міжнародна компанія, під час виїзного уроку у Vodafone Україна.
Вони познайомилися з роботою контакт-центру, дізналися, як відбуваються продажі у новому форматі магазину «техно» та поспілкувалися з фахівцями компанії.
Детальніше у сюжеті:
Юлія Педюк - Юлія Педюк - pravdatutnews.com
Читайте також

Передачу 5 бойових машин українському війську здійснено Державним підприємством «Львівський бронетанковий завод». Роботи перевиконали на 20 млн грн.

Усіх призовників перевіряють наявність COVID-19 методом ІФА-тесту. У випадку негативного результату їх будуть везти на збірний пункт.

Новим керівником Галицької митниці призначили колишнього працівника Служби безпеки України - Андрія Колобродова.
Рекомендовані

За інформацією місцевого видання «Уральская неделя», вирва на місці вибуху свідчить про те, що безпілотник ніс бойову частину значної потужності

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

З 22 по 24 жовтня очікується низька сонячна активність, що спричинить слабкі магнітні бурі.
Loading...
Load next