"єВідновлення" у Краматорську: 603 краматорців отримають понад 65 млн грн

"єВідновлення" у Краматорську: 603 краматорців отримають понад 65 млн грн

У Краматорську на Донеччині понад 600 містян отримають понад 65 млн грн допомоги за пошкоджене та зруйноване житло по держпрограмі «єВідновлення».

Про це повідомила Краматорська міська рада.

Допомогу від держави можуть отримати власники як пошкодженого, так і повністю зруйнованого житла… Станом на 20 листопада у нашій громаді комісією схвалено вже 603 повних пакети документів від краматорців, чиє майно постраждало від агресії рф, - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що з цих схвалених пакетів краматорців 595 — ті, чиє житло пошкоджене, і сума компенсацій тут становить 54 903 946 грн. А решта вісім - це ті, чиє житло повністю знищене, і сума виплат становить 10 222 200 грн.

У міській раді нагадали, що прийом заяв на отримання допомоги у відновленні житла продовжується. Заявку можна подати в застосунку «Дія», чи через спеціально створений портал.

На цьому ж сайті в розділі магазини-учасники можна знайти партнерів програми, в яких у Краматорську можна придбати будівельні товари та послуги. Консультацію мешканцям Краматорська можна отримати за адресою вул. В'ячеслава Чорновола (Маяковського), 24, кабінет 1.

Ніхто не залишиться з бідою наодинці! Ми разом все подолаємо, - наголосили у міськраді.

Нагадаємо, "Армія відновлення" отримала за роботу ₴462 мільйони

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next