Патріарх РПЦ Кирил підтримав легалізацію цивільних шлюбів для учасників війни проти України

Патріарх РПЦ Кирил підтримав легалізацію цивільних шлюбів для учасників війни проти України
Відтепер партнери загиблих військових РФ, які не були в офіційному шлюбі, зможуть претендувати на виплати

Фото: depositphotos

Російська православна церква (РПЦ) офіційно схвалила законопроєкт, який визнає "фактичні шлюбні стосунки" учасників агресивної війни РФ проти України. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації (ЦПД) у своєму Telegram-каналі.

Російська православна церква офіційно підтримала законопроєкт, який визнає так звані 'фактичні шлюбні стосунки' учасників агресивної війни РФ проти України. Ініціативу особисто схвалив патріарх Кирил - один із головних ідеологів російського мілітаризму, — йдеться у повідомленні ЦПД.

Зазначається, що відтепер партнери загиблих військових РФ, які не були в офіційному шлюбі, зможуть претендувати на виплати, пільги та спадщину.

ЦПД наголосив, що це рішення показує, як РПЦ, яка раніше засуджувала позашлюбне співжиття, тепер змінює свою позицію, коли це відповідає інтересам Кремля.

Фактично російська церква продовжує функціонувати як один з інструментів мобілізації населення на війну проти України, транслюючи кремлівську пропаганду під виглядом 'духовної місії, — підкреслив центр.

Нагадаємо, Керівника Києво-Печерської лаври звільнили через недостатню протидію впливу РПЦ МП

Ростислав Шваник - pravdatutnews.com

Читайте також
У ЦПД відреагували, навіщо Путін оголосив наймасовіший призов строковиків У ЦПД відреагували, навіщо Путін оголосив наймасовіший призов строковиків
Це найбільший призов у Росії за останні 14 років
У ЦПД спростували інформацію про звинувачення Маска в "провалі Курської операції" У ЦПД спростували інформацію про звинувачення Маска в "провалі Курської операції"
Інформація про те, що буцімто заступник Головкома ЗСУ Кирило Ігнатенко «звинуватив Ілона Маска і компанію SpaceX у «провалі курської операції» є неправдивою
“Ми маємо зруйнувати Кремль”: Дмитро Корчинський розповів про закінчення війни між Україною та Росією (відео) “Ми маємо зруйнувати Кремль”: Дмитро Корчинський розповів про закінчення війни між Україною та Росією (відео)
Український політик та лідер забороненої в Росії організації "Братство" Дмитро Корчинський в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу "ПравдаТУТ Львів" розповів про свою політичну кар'єру та погляди, ставлення до президента-втікача Януковича і Зеленського, а також радикальне вирішення військового конфлікту з Росією, яке триває декілька століть.