Live&Ride: людиноцентризм, як філософія компанії LEV Development

Live&Ride: людиноцентризм, як філософія компанії LEV Development
Live&Ride – це мінус 10% вартості власного паркомісця, при купівлі помешкання у LEV Development

Дратують автомобілі у подвір’ї? Стресуєте через брак паркомісць та втрачений час на їхній пошук? Мало, хто з нас замислюється про такі важливі дрібниці, коли хоче придбати собі житло. Пріоритет LEV Development полягає саме у тому, що тут дбають про комфорт до найменших нюансів. Для цього у компанії підібрали дуже влучне слово: Людиноцентризм

Двір без машин – це філософія компанії LEV Development, яка спрямована на покращення комфорту та життя для наших мешканців, - зазначає менеджер компанії LEV Development Олена Галас.

Уявіть собі життя, коли ви не хвилюєтеся про те, де залишити свій автомобіль, а лишаєте машину на закритій парковці в будинку і протягом кількох секунд піднімається ліфтом у своє затишне помешкання. У компанії LEV Development подбали про те, аби клієнт мав змогу зекономити на такому комфорті.

За програмою лояльності Live&Ride люди, які придбали квартиру разом з паркомісцем, отримують знижку на паркомісце мінус 10 %. Дана програма лояльності розповсюджується на усі житлові комплекси а діє до кінця 2023 року, - підкреслила менеджер компанії LEV Development Олена Галас.

Усі деталі програми лояльності Live&Ride дізнавайтеся на сайті компанії: LEV Development.com.ua, або за телефоном 067 00 00 242

Нагадаємо, Суддів Київського апеляційного суду викрили на хабарі в $35 тисяч

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
У ЖК SILENT PARK оголосили продаж 6 будинку У ЖК SILENT PARK оголосили продаж 6 будинку
ЖК Silent park на вул. Пилипа Орлика це комплекс бізнес-класу, де немає зайвого нагромадження споруд натомість більше вільного простору та свіжого повітря
Простір гармонії та перезавантаження: у Львові презентували новий ЖК «Silent Park» (відео) Простір гармонії та перезавантаження: у Львові презентували новий ЖК «Silent Park» (відео)
З 15 листопада стартує попереднє бронювання квартир у ЖК «Silent Park» за вигідними цінами. Деталі можна знайти на сайті компанії «Lev Development».
Load next