Ілон Маск анонсував чипування людей (відео)

Ілон Маск анонсував чипування людей (відео)

Генеральний директор Neuralink Ілон Маск заявляє, що протягом 6 місяців компанія проведе випробування на людях з імплантації чипа в мозок. Про це повідомляє Engadget. 

Видання нагадує, що минуло вже два роки відтоді, як компанія впровадила свою технологію в голови свиней, і понад 19 місяців з того часу, як вона зробила те ж саме з мавпами.

30 листопада 2022-го року Neuralink провела захід "Покажи й розкажи", на якому генеральний директор Ілон Маск оголосив:

Ми думаємо, що, ймовірно, приблизно через шість місяців ми зможемо встановити Neuralink людині.

Раніше в лютому Neuralink підтвердила, що мавпи загинули під час тестування прототипу імплантатів у Каліфорнійському університеті, в центрі приматів Девіса, але відкинула звинувачення Комітету лікарів з відповідальної медицини в жорстокому поводженні з тваринами. Маск побічно відповів на ці звинувачення в середу:

Перш ніж ми навіть подумаємо про те, щоб застосувати пристрій на тварині, ми робимо все можливе, проводячи ретельні лабораторні випробування... Ми дуже обережні й завжди хочемо, щоб пристрої, коли ми робимо імплантацію — вівці, свині або мавпі, — були підтверджені, а не дослідницькі.

Мета Neuralink - створити пристрій, який можна імплантувати в мозок і використовувати для керування комп'ютером або телефоном за допомогою мозкової діяльності.

Ми всі вже в деякому роді кіборги, - пожартував Маск у вступному слові. - У тому сенсі, що ваш телефон і ваш комп'ютер - продовження вас самих.

Як пише Reuters, Маск зазначив, що перші функції, на які буде направлено використання чипа, — відновлення зору і забезпечення руху м'язів у людей, які втратили цю здатність. Бізнесмен зазначив, що за допомогою чипа буде можливо відновити зір людей.

Тим часом Neuralink Ілона Маска все ще працює над отриманням дозволу американського регулятора на свій імплантат.

 

Нагадаємо, що в Україні у всіх "пунктах незламності" збираються встановити станції Starlink.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 19
 
Читайте також
В Україну доставили ще одну партію обладнання Starlink – Федоров В Україну доставили ще одну партію обладнання Starlink – Федоров
Перша партія станцій супутникового Інтернету StarLink вже працює в Україні.
Load next