У Японії розробили крісло колісне, що може самостійно пересуватися сходами

У Японії розробили крісло колісне, що може самостійно пересуватися сходами
Японський стартап Lifehub Inc. презентує у 2026 році нове електричне крісло колісне, здатне самостійно пересуватися сходами, ухилами та заїжджати в громадський транспорт.

Компанія Lifehub Inc. розробила мобільне електричне крісло колісне під назвою Avest для людей з інвалідністю, яке замість традиційних коліс оснащене гусеничним приводом. Це дозволяє пристрою долати східці, пересуватися по похилих та нерівних поверхнях.

Про це повідомляє Kyodo News.

Крісло автоматично регулює кут нахилу сидіння під час руху на східцях з кутом до 40 градусів, що забезпечує стабільність і зручність для користувача.

На одному заряді Avest може подолати до 40 кілометрів.

Початкову партію з 50 таких крісел колісних планують продавати за ціною близько 1,5 мільйона ієн (понад 10 тисяч доларів США). В Японії електричні крісла колісні звільнені від податку з продажу.

Також компанія працює над новою моделлю, яка дозволятиме користувачам без сторонньої допомоги користуватися ескалатором. Якщо проєкт вдасться, це буде перший у світі такий пристрій.

Нагадаємо, Вчені створили біорозкладний пристрій для регулювання серцевого ритму

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
OpenAI запустила дзвінки та чат із ChatGPT через WhatsApp OpenAI запустила дзвінки та чат із ChatGPT через WhatsApp
Компанія OpenAI представила нову функцію, яка дозволяє спілкуватися з ChatGPT через телефонні дзвінки та WhatsApp