Фото: depositphotos
Інцидент стався 14 жовтня в одному з сіл Львівського району. Між 51-річним господарем будинку та його 35-річним знайомим виник конфлікт, який переріс у бійку. Під час сварки молодший чоловік жорстоко побив господаря та декілька разів ударив його ножем.
Про це повідомляє поліція Львівської області.
Поранений кілька днів залишався вдома без медичної допомоги. 16 жовтня, коли його стан різко погіршився, сусіди викликали швидку. Лікарі діагностували у чоловіка проникаючі різані рани грудної клітки, інсульт і численні тілесні ушкодження. Постраждалого госпіталізували до реанімації.
Поліцейські встановили особу нападника та 17 жовтня затримали його в порядку ст. 615 КПК України. Згодом з’ясувалося, що і потерпілий, і підозрюваний перебували в розшуку за самовільне залишення місця служби.
Слідчі Львівського районного управління поліції, за процесуального керівництва спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону, повідомили зловмиснику про підозру за ч.1 ст.121 ККУ (умисне тяжке тілесне ушкодження). Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.
До слова, у Львові викрили групу наркоторговців: вилучили канабісу на понад ₴3 мільйони. Зловмисники постачали канабіс до Львова поштою та через «закладки».
Юлія Люшньова - pravdatutnews.com