Кіберполіція зупинила продаж контрафактних ґаджетів на 24 млн грн

Кіберполіція зупинила продаж контрафактних ґаджетів на 24 млн грн
Фігуранти купували підробки у Китаї та продавали їх в Україні під виглядом оригіналів відомих брендів

Фото: Національна поліція України

Кіберполіція України, спільно з детективами Бюро економічної безпеки, викрила групу осіб, які займалися реалізацією контрафактної електроніки під виглядом продукції відомих брендів.

Про це повідомляють на сайті кіберполіції України.

За даними слідства, підроблені пристрої закуповувалися в Китаї та продавалися в інтернеті на території України. Маркування та пакування імітували оригінальні, однак експерти компанії-правовласника підтвердили, що продукція була контрафактною та не відповідала стандартам. Серед вилучених товарів — навушники, схожі на AirPods Max, смартгодинники, зарядні пристрої та інші аксесуари.

Фото: Національна поліція України

Загальні збитки правовласника оцінили у понад 24 мільйони гривень. Правоохоронці провели 14 обшуків у Дніпропетровській області за місцями проживання та в офісах фігурантів.

Трьом особам повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 229 Кримінального кодексу України (незаконне використання знака для товарів і послуг). Ще двом — за ч. 3 ст. 177 ККУ (порушення прав на винахід чи промисловий зразок). Окремо розслідується спроба підкупу правоохоронців двома учасниками групи за ч. 3 ст. 369 ККУ.

Нагадаємо, у ДБР розповіли про масштаби розслідувань державної зради під час війни

Юлія Люшньова - pravdatutnews.com

Читайте також
У Харкові викрили масштабне шахрайство: жінку обікрали на десятки мільйонів У Харкові викрили масштабне шахрайство: жінку обікрали на десятки мільйонів
Загальна сума завданих потерпілій матеріальних збитків складає понад 36 мільйонів гривень. Зловмисники вже намагалися у 2019 році заволодіти майном підприємства.
У Новому Орлеані з в’язниці втекли десятеро ув’язнених: підозрюють можливу співучасть тюремного персоналу У Новому Орлеані з в’язниці втекли десятеро ув’язнених: підозрюють можливу співучасть тюремного персоналу
У п’ятницю, 16 травня, з в’язниці в Новому Орлеані втекли десятеро ув’язнених, серед яких є обвинувачені у вбивствах
Викрили ще 37 ухилянтів у межах операції «Опікун» Викрили ще 37 ухилянтів у межах операції «Опікун»
Правоохоронці викрили цивільних та військових, які подавали фіктивні документи для уникнення мобілізації
Load next