Президентка Нацради Швейцарії Мая Рінікер розповіла про ніч в укритті у Вінниці

Президентка Нацради Швейцарії Мая Рінікер розповіла про ніч в укритті у Вінниці
Інцидент стався у Вінниці, на завершальному етапі триденного візиту Рінікер

Фото: скриншот із відео

Президентка Національної ради Швейцарії Мая Рінікер поділилася враженнями від свого візиту в Україну, де їй довелося провести дві години в бункері через атаки російських дронів. Про це повідомляє Swissinfo.

Інцидент стався у Вінниці, на завершальному етапі триденного візиту Рінікер. За її словами, сигнал повітряної тривоги пролунав у п'ятницю о 01:30 ночі, коли вона спала. Про це вона розповіла в інтерв’ю, поширеному газетами групи CH Media.

У поїздці Рінікер супроводжував швейцарський парламентарій Лоран Верлі, голова Комітету зовнішньої політики Палати представників.

Мая Рінікер зазначила, що почувалася у безпеці протягом усього візиту, оскільки більшість зустрічей відбувалися на двох підземних поверхах. Водночас вона підкреслила, що для цивільного населення така ситуація триває вже майже чотири роки, назвавши це «величезним тягарем».

Нагадаємо, У Литві впав безпілотник із Білорусі: політики ховалися в укритті

Ростислав Шваник - pravdatutnews.com

Читайте також
США пропонують відновити Раду Росія–НАТО як частину врегулювання війни в Україні – Bloomberg США пропонують відновити Раду Росія–НАТО як частину врегулювання війни в Україні – Bloomberg
Сполучені Штати розглядають можливість відновлення роботи Ради Росія–НАТО як елемент нової ініціативи з врегулювання війни в Україні
Як Захід готується захистити українське небо: нові дані від "Радіо Свобода" Як Захід готується захистити українське небо: нові дані від "Радіо Свобода"
Попри численні зустрічі, "коаліція охочих", яку очолюють Велика Британія та Франція, поки що більше схожа на "коаліцію очікування"
Велика Британія не виключає можливість відправки миротворців в Україну — Стів Рід Велика Британія не виключає можливість відправки миротворців в Україну — Стів Рід
За словами міністра всі можливі форми підтримки — сухопутна, повітряна чи морська — залишаються на розгляді.
Load next