У Японії студента двічі рятували з Фудзі: вдруге повернувся по телефон

У Японії студента двічі рятували з Фудзі: вдруге повернувся по телефон
27-річного китайського студента двічі евакуювали з гори Фудзі за чотири дні

У Японії 27-річного студента з Китаю двічі евакуювали з гори Фудзі — спершу через втрату спорядження, а потім, коли він вирішив повернутись по забуті речі, зокрема телефон.

Про це повідомляє BBC. 

Перший раз чоловіка знімали гелікоптером із висоти близько трьох тисяч метрів, бо він не міг спуститися без альпіністських кішок- спорядження, яке кріпиться на підошву черевиків для кращого щеплення. 

За кілька днів він знову вирушив на Фудзі — цього разу за особистими речами, які залишилися на горі, зокрема телефон. Чоловік захворів на висотну хворобу, і рятувальникам довелося втрутитися вдруге.

Поліція префектури Сідзуока вкотре застерегла: підніматися на Фудзі поза сезоном небезпечно через складні погодні умови та відсутність медпунктів.

Нагадаємо, у Румунії загинула туристка, втікаючи від ведмедя

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
У Японії вирішили подвоїти плату за підйом на Фудзі, аби обмежити наплив туристів У Японії вирішили подвоїти плату за підйом на Фудзі, аби обмежити наплив туристів
У Японії подвоїли плату за підйом на гору Фудзі в піковий сезон, прагнучи зменшити туристичний потік і захистити унікальну природу
У Японії стався землетрус магнітудою 6,4: оголошено попередження про цунамі У Японії стався землетрус магнітудою 6,4: оголошено попередження про цунамі
Поштовхи відчули в префектурах Міядзакі та Коті, де оголошено попередження про можливе цунамі.
Load next