Новий очільник МЗС Німеччини вперше приїхав до Києва

Новий очільник МЗС Німеччини вперше приїхав до Києва
Німецький посадовець підтвердив подальшу підтримку України, особливо в частині систем протиповітряної оборони та іншого озброєння

Фото: sputnik

Міністр закордонних справ Німеччини Йоганн Вадефуль здійснив свій перший візит до Києва після призначення на посаду. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Вадефуль приїхав до столиці нічним поїздом з Польщі. З міркувань безпеки візит тримався в таємниці. Хоча на початку травня міністр вже відвідував зустріч глав МЗС ЄС у Львові, до Києва він прибув уперше.

У поїздці Вадефуля супроводжує високопоставлена делегація німецької збройової промисловості. У рамках візиту заплановані переговори між представниками німецького бізнесу та українськими високопосадовцями. Це відбувається на тлі прагнень Німеччини до налагодження виробництва зброї безпосередньо в Україні.

Німецький посадовець підтвердив подальшу підтримку України, особливо в частині систем протиповітряної оборони та іншого озброєння. Вадефуль наголосив, що "свобода та майбутнє України є найважливішим завданням нашої зовнішньої та безпекової політики". За його словами, саме в Україні "вирішується, чи залишиться наша Європа місцем, де цінуються свобода та гідність людини, – чи ж стане континентом, де насильство змінює кордони".

Нагадаємо, Зеленський нагородив Анджея Дуду орденом Свободи

Ростислав Шваник - pravdatutnews.com

Читайте також
Меркель приїде в Україну: переговори з Зеленським відбудуться 22 серпня Меркель приїде в Україну: переговори з Зеленським відбудуться 22 серпня
Меркель і Зеленський обговорюватимуть переговори на Донбасі, а також питання в газовій сфері.
Зустріч Меркель та Зеленського: в ОП озвучили очікування Зустріч Меркель та Зеленського: в ОП озвучили очікування
В Офісі президента озвучили очікування від переговорів Зеленського та канцлерки Німеччини Ангели Меркель.
Кличка не пустили зустріти Ангелу Меркель (відео) Кличка не пустили зустріти Ангелу Меркель (відео)
Канцлерка Німеччини Ангела Меркель прибула до Києва з одноденним робочим візитом.