Україна візьме участь у саміті країн "Великої сімки" — Зеленський

Україна візьме участь у саміті країн "Великої сімки" — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський після розмови з американським колегою Джо Байденом повідомив, що Україна візьме участь у саміті G7, який відбудеться вже сьогодні.

Вже сьогодні відбудеться саміт “Великої сімки“ — Україна братиме участь. І зараз ми скоординували наші позиції з Америкою. Це буде дуже важливий саміт, будуть новини, — повідомив Зеленський.

Президент підкреслив, що представлена Україною формула миру сприймається позитивно і це “додає оптимізму".

Глава держави висловив подяку американському колезі за черговий пакет оборонної допомоги, анонсований минулої п’ятниці, а також за послідовну підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, лідерство в консолідації міжнародних зусиль у протидії російській агресії.

Володимир Зеленський наголосив, що Україна прагне досягти миру, та відзначив важливість консолідації міжнародних зусиль для досягнення цієї мети. Саме задля цього під час саміту G20 Президент України представив формулу миру, яка передбачає десять критично важливих кроків, реалізація яких дасть змогу припинити війну.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Рейтинги Зеленського стрімко падають (відео) Рейтинги Зеленського стрімко падають (відео)
За результатами дослідження Центру Разумкова, якби вибори президента України відбулися наступної неділі, то лише 18,7% громадян віддали б свій голос за чинного гаранта.
Данілов: публікації в ЗМІ щодо законопроєкту про олігархів не відповідають дійсності Данілов: публікації в ЗМІ щодо законопроєкту про олігархів не відповідають дійсності
Про це раніше вже наголошував радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.
Loading...
Load next