Технічний збій в "Епіцентрі": що відомо

Технічний збій в "Епіцентрі": що відомо
Компанія запевняє, що працює над усуненням проблем, але можливі затримки в доставці замовлень.

У ніч на 28 квітня в мережі торговельних центрів "Епіцентр" стався технічний збій, через який клієнти зіткнулися з труднощами під час здійснення покупок.

Про це повідомила пресслужба "Епіцентру".

Компанія вживає всі необхідні заходи для якнайшвидшого відновлення роботи торгових центрів, — йдеться в повідомленні.

У компанії уточнили, що нічний збій вплинув на функціонування торговельної мережі. Попри це, онлайн-магазин epicentrk.ua продовжує приймати замовлення, хоча можливі затримки з їхньою доставкою.

Тим часом у соцмережах користувачі скаржаться, що в магазинах у Києві та інших містах придбати товари наразі неможливо. Повідомляють також про збої в роботі мобільного застосунку компанії. В мережі ширяться інформація про можливу хакерську атаку на торговельну мережу в ніч на 28 квітня.

Нагадаємо, 26 квітня в Україні стався масштабний збій онлайн-сервісів

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
Трамп погрожує ув'язнням на 20 років тих, хто саботує Tesla Трамп погрожує ув'язнням на 20 років тих, хто саботує Tesla
Дональд Трамп робить чимало ініціатив, аби підтримати бізнес Маска
Нові мита Трампа можуть коштувати чиповій індустрії США понад $1 млрд на рік — Reuters Нові мита Трампа можуть коштувати чиповій індустрії США понад $1 млрд на рік — Reuters
Запроваджені президентом Дональдом Трампом митні тарифи можуть завдати провідним американським виробникам обладнання для виготовлення мікросхем щорічних збитків на понад мільярд доларів
У Сирії помічають поширення вимкнення інтернету — NetBlocks У Сирії помічають поширення вимкнення інтернету — NetBlocks
25 березня вночі, на території Сирії зафіксували масштабну відсутність інтернету