Соцмережами поширюється бот, який надає неправдиву інформацію про час та місце проведення НМТ

Соцмережами поширюється бот, який надає неправдиву інформацію про час та місце проведення НМТ
В Українському центрі оцінювання якості освіти застерегли від користування ботом, який поширює у соцмережах неправдиву інформацію щодо проведення НМТ

В Українському центрі оцінювання якості освіти застерегли від користування ботом, який поширює у соцмережах неправдиву інформацію щодо проведення НМТ.

Про це повідомляється на офіційному сайті.

Бот нібито надає "правдиву" інформацію про дату та час проведення національного мультипредметного тесту. У центрі оцінювання його назвали "шахрайським".

Окрім надання неправдивої інформації, такі боти можуть також викрадати особисту інформацію про школярів, як-от прізвище, ім'я та місце проживання. Так, скориставшись подібним "сервісом", українці ризикують стати жертвами шахрайських схем.

Організатори іспиту наголосили, що інформацію варто дізнаватися лише на офіційних ресурсах, зокрема та сторінках УЦОЯО в соцмережах. 

Інформація про місце та дату проведення НМТ з’явиться в персональних кабінетах учасників НМТ з 4 травня.

Наагдаємо, НМТ-2025: що варто знати вступникам

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
НМТ-2025: що варто знати вступникам НМТ-2025: що варто знати вступникам
Цьогоріч понад 312 тисяч абітурієнтів зареєструвалися для участі у Національному мультипредметному тесті (НМТ)
Інформація про передачу Хмельницької АЕС під контроль окупантів – фейк Інформація про передачу Хмельницької АЕС під контроль окупантів – фейк
Перевіряйте інформацію серед надійних джерел.
"Краще в полон не потрапляти": окупанти з ЛНР поширили черговий фейк (відео) "Краще в полон не потрапляти": окупанти з ЛНР поширили черговий фейк (відео)
На відео жінка говорила не правдиву інформацію, вона заявила, що українські військові "замінували" дівчину, вставивши їй в статевий орган гранату.