У Львові визначили місця, де найчастіше бувають затори та ДТП (відео)

У Львові визначили місця, де найчастіше бувають затори та ДТП (відео)
Цього року місто планує реорганізувати рух на понад 50 ділянках, щоб таким чином покращити ситуацію для водіїв.

У Львові визначили найпроблемніші ділянки, які потребують реорганізації руху транспорту. Впродовж року правоохоронці збирали статистику, де у місті найчастіше виникають ДТП та утворюються затори. І цю інформацію передали в управління транспорту, щоб посадовці розробити план оптимізації автотрафіку в місті.  

Безперечно потребує оновлення перехрестя вулиць Личаківської та Пасічної, кажуть водії. Бо проїхати тут не потрапивши в затор практично неможливо.   
 
Для оптимізації руху на проблемних ділянках можуть просто встановити нові дорожні знаки або ж провести більш масштабні роботи, як-от становлення камер автофіксації порушень. 

І вони вже, бачимо, почали давати суттєвий результат. Наприклад, одна з ділянок. Яка раніше була місцем концентрації ДТП, де була встановлена камера на вулиці Стрийській поблизу податкової, то минулого року було 0 ДТП було зафіксовано, — каже Орест Олеськів, керівник управління транспорту Львівської міськради.

Та є й інші методи для контролю безпеки дорожнього руху в місті. 

 
 І будівництво світлофорів, і кільцевих розв’язок, і покращення організації дорожнього руху. Якщо ви бачили карту, то зрозумієте, що основні місця концентрації це є місця, де є перевищення швидкості. В основному вони на магістральних дорогах. Такі як Чорновола, Стрийська, Хуторівка, — розповів Олександр Козлов, старший інспектор відділу дорожнього руху Патрульної поліції Львівщини.

Роботи з реорганізації руху транспорту у Львові проводяться щороку. І цього разу поліція виділила півсотні проблемних ділянок, які потребують змін в русі. 

Загалом бачимо, що виділяються певні такі коридори на яких є певна концентрація, таких місць. Тобто це є вулиця Городоцька, вулиця Кульпарківська, Любінська, це також декілька ділянок по вулиці Чорновола. Також виділяється вулиця Червоної Калини з Хуторівкою, — підсумував Орест Олеськів. 

Зокрема незабаром працівники управління транспорту мають подати протокол щодо виявлених проблем та методів їх вирішення на розгляд комісії з безпеки дорожнього руху.  

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 26
 
Читайте також
Внаслідок аварії у Львові постраждала 7-річна дитина Внаслідок аварії у Львові постраждала 7-річна дитина
Унаслідок лобового зіткнення двох автомобілів, постраждала 7-річна дитина. З травмою голови її забрали до реанімації.
За останні три місяці на Львівщині зафіксували 2820 ДТП За останні три місяці на Львівщині зафіксували 2820 ДТП
Патрульна поліція Львівської області оприлюднила статистику, згідно з якою за січень — березень 2021 року на Львівщині зареєстрували 2820 дорожньо-транспортних пригод.
У водія який спричинив ДТП у Львові, виявили у 13 разів перевищену норму алкоголю в крові У водія який спричинив ДТП у Львові, виявили у 13 разів перевищену норму алкоголю в крові
В п'ятницю ввечері на вулиці Вінниці, що у Шевченківському районі міста, п'яний водій спричинив ДТП. Зокрема поліцейські під час спілкування із водієм авто виявили у нього ознаки сильного алкогольного сп'яніння.
Load next