У центрі Києва чоловік вчинив стрілянину з автомата (відео)
У вівторок, 25 січня, у центрі Києва на вул. Володимирській чоловік відкрив вогонь із автомата.

Чоловік з автоматом кілька разів вистрілив угору, пошкодивши штукатурку на будівлі. За попередніми даними, люди внаслідок інциденту не постраждали. Повідомляє Еспресо.
За словами свідків, після стрілянини чоловік поклав автомат у авто і став біля нього. Поліцейські огородили місце інциденту стрічками, але чоловіка у кайданки не закували.
Правоохоронці та стрілок відмовилися надати коментарі.
За наявними даними, стрілець - інкасатор пункту обміну валют.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Сьогодні, 21 квітня, у Печерському районі Києва на вулиці Залізничне шосе чоловік обстріляв із пістолета бригаду комунальників, які ремонтували дорогу. Внаслідок стрілянини було поранено одного робітника.

У Києві жінка увірвалася до приміщення банку, погрожувала зброєю та вимагала 15 тисяч гривень. На виході з будівлі її чекали співробітники поліції.

Українські ЗМІ поширили інформацію про те, що на місці замаху на життя Сергія Шефіра правоохоронці виявили труп чоловіка. Однак, як виявилось згодом тіло насправді знайшли в іншому місці та загиблий зник ще два місяці перед нападом.
Рекомендовані

Упродовж січня–березня 2026 року до реєстру «Оберіг» вносилися анкетні дані неіснуючих осіб.

Підвищений рівень цукру в крові не завжди супроводжується очевидними проявами. Більше того, діабет 2-го типу може розвиватися роками, залишаючись непоміченим.

Оскароносна акторка та продюсерка Гeллі Беррі вирушила у тропічну подорож зі своїм нареченим, музикантом Ваном Гантом, аби відсвяткувати наближення 60-річчя.
Loading...
Load next