Львів‘ян закликають знищувати знаки, які залишають ворожі війська (відео)

У Львові почали фіксувати ворожі мітки. Якщо ви бачите такі мітки – обов’язково знищуйте їх!
Якщо ви знайшли таку мітку:
- Повідомте поліцію за номером 102 або СБУ за номером (032) 261 61 43
- Назвіть максимально точне місцезрозташування позначки:
- назву населеного пункту,
- відстань від населеного пункту,
- інші топографічні орієнтири.
- Зафарбуйте, засипте або іншим способом знищіть позначку. У СБУ кажуть, що це може бути система сигналів, які використовує вороже військо для координації вторгнення.
Крім того, що їх необхідно знищувати, їх ще й можна фіксувати, а дані відправляти в єдину базу на Google Maps.
Кіберполіція України повідомляє, що створила спеціальний бот в Телеграмі для повідомлень про виявлені мітки, які окупанти залишають на дорогах:
Він має назву: @ukraine_avanger_bot
Віра Коновал - pravdatutnews.com
Читайте також

Священники УПЦ МП забрали цінне майно з церкви Іова Почаївського у Дрогобичі, яку передали ПЦУ
Рекомендовані

Імбирний чай — простий гарячий напій, який, за словами дієтологів, може працювати ефективніше за дорогі аптечні засоби.

Європейський ринок електромобілів готується до поповнення — концерн Stellantis представив нову модель Leapmotor B03, яка стане доступною альтернативою для міських водіїв.

Всесвітньо відомий португальський футболіст Кріштіану Роналду вкотре нагадав, що його пристрасть до швидкості не обмежується футбольним полем.
Loading...
Load next 
