Після восьми років роботи: посол України в Німеччині може залишити свою посаду

Посол України в Німеччині Андрій Мельник планує піти з посади і почати працювати в Міністерстві закордонних справ України.
Про це заявив неназваний представник українського уряду, передає Bild.
За інформацією чиновника, посол Мельник хоче зайняти посаду заступника міністра закордонних справ після восьми років роботи послом у Німеччині.
Ця пропозиція була зроблена міністерством президенту України (Володимиру Зеленському - ред.). Андрія Мельника дуже цінують за його роботу, - заявив співробітник Кабміну.
Нагадаємо, раніше уряд Німеччини опублікував перелік зброї, що готується до передачі Україні.
Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

Колишній український телеведучий, а нині волонтер Сергій Притула, пояснив, за рахунок чого живе та утримує родину із чотирма дітьми на п’ятому році повномасштабного вторгнення.

Вищий антикорупційний суд у понеділок, 8 червня, затвердив угоду про визнання винуватості між прокурором САП та колишнім головою Верховного Суду Всеволодом Князєвим.

Редис – один із перших овочів, що з’являється на ринку навесні та тішить око й шлунок до глибокої осені. Він містить велику кількість корисних речовин, які необхідні організму людини, що є актуальним для профілактики весняного авітамінозу.
Loading...
Load next 

