Протерміновані під час воєнного стану паспорти залишаються чинними – Мінреінтеграції

Паспорти громадян України, термін дії яких закінчився під час воєнного стану, залишаться чинними. Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Паспорти громадян України у формі картки, терміни дії яких закінчилися під час війни, та паспорти зразка 1994 року, до яких не вклеєно фотокартки при досягненні 25- чи 45-річного віку (якщо термін вклеювання фотокартки настав у період дії воєнного стану), є документами, що й надалі посвідчують особу та підтверджують громадянство України, – ідеться у повідомленні.
Нагадаємо, що іранський БПЛА Mohajer-6 значно програє своїм конкурентам за характеристиками – ГУР Міноборони.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

У Вараші 58-річний чоловік уперше отримав паспорт громадянина України у формі ID-картки

Міський голова Одеси Геннадій Труханов повідомив, що 13 жовтня на комісії при президентові України планують розглянути питання про можливе позбавлення його українського громадянства

Українцям нагадали про необхідність заміни окремих закордонних паспортів. Документи, термін дії яких продовжували за спрощеною процедурою під час війни, більше не визнаються для міжнародних поїздок
Рекомендовані

Упродовж січня–березня 2026 року до реєстру «Оберіг» вносилися анкетні дані неіснуючих осіб.

Підвищений рівень цукру в крові не завжди супроводжується очевидними проявами. Більше того, діабет 2-го типу може розвиватися роками, залишаючись непоміченим.

Оскароносна акторка та продюсерка Гeллі Беррі вирушила у тропічну подорож зі своїм нареченим, музикантом Ваном Гантом, аби відсвяткувати наближення 60-річчя.
Loading...
Load next