Рада готує план підтримки промисловості: дозволять купувати генератори без ПДВ

Рада готує план підтримки промисловості: дозволять купувати генератори без ПДВ

У Податковому комітеті Верховної Ради розробляється пакет заходів для підтримки промисловості, зокрема пропонують дозволити ввозити електрогенератори для власних потреб без сплати імпортного ПДВ. Повідомив голова комітету Данило Гетманцев.

Він зауважив, що пакет заходів розробляється за підсумками двох тижнів нарад з представниками бізнесу.

Серед заходів підтримки промисловості розглядається звільнення від імпортного ПДВ обладнання, що постачається для власних потреб, без права перепродажу. Зокрема, йдеться про електрогенератори, роль яких для роботи підприємств суттєво зросла в умовах відключень електроенергії по всій країни.

Крім того, пропонується звільнити компанії від сплати екологічного податку та окремих місцевих податків ключовими галузями промисловості. Також у пакеті будуть і неподаткові заходи підтримки.

За словами Гетманцева, Комітет також напрацьовує рішення щодо віднесення на витрати активів юросіб на окупованих територіях.

Завершуємо консультації та наступного тижня представимо законопроєкт громадськості. Зволікати з прийняттям не будемо, – повідомив він.

Нагадаємо, що МАГАТЕ спростувало заяви рф: не знайшло в Україні ознак незадекларованої ядерної діяльності.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
Уряд вводить механізм для стримування тарифів на електроенергію Уряд вводить механізм для стримування тарифів на електроенергію
Уряд ухвалив рішення, яке має стримати підвищення тарифу на передачу електроенергії — ключового елементу її кінцевої вартості для споживачів
У Метінвесті окреслили ключові умови відновлення промисловості України У Метінвесті окреслили ключові умови відновлення промисловості України
Промисловість має стати основою післявоєнного зростання та інтеграції України до європейського ринку
У Росії економічне зростання майже зупинилося — ВВП додав лише 0,6% У Росії економічне зростання майже зупинилося — ВВП додав лише 0,6%
Темпи економічного зростання Росії продовжують сповільнюватися вже третій квартал поспіль.
Loading...
Load next