Повний sold out: зупинено передзамовлення на марку "Херсон – це Україна!"

Марку "Херсон – це Україна!" планують випустити у грудні.
Укрпошта закрила передзамовлення на марку “Херсон – це Україна!”. Про це у Telegram повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський.
У нас повний sold out. Тому мусимо призупинити передзамовлення на марку “Херсон – це Україна!”. Українці так щиро чекали на звільнення міста, що розкупили всі марки, які ми запустили ще до офіційного запуску (майже 40% від тиражу). Думаю, ви погодитесь, що нам ще потрібно приберегти трохи на сам день запуску та порадувати херсонські відділення, які місяцями не бачили поштової продукції України, а також інші відділення по всій краіні, – написав Смілянський.
Нагадаємо, що росія має дефіцит ракет: у Повітряних силах пояснили затишшя минулого тижня.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

Під час воєнного стану не всі українські пенсіонери можуть безперешкодно виїжджати за кордон, адже для колишніх військових, правоохоронців та інших військовозобов’язаних можуть діяти окремі обмеження.

Львів'янка Ксенія Лугиня здобула корону конкурсу Miss Europe Continental Pageant 2026 у Барселоні, обійшовши учасниць із 35 країн. Її виступ став символом сили та гідності української жінки, а сама переможниця наголосила: «Корона йде до України. Я змогла».

Законопроєкт пропонує встановити кримінальну відповідальність за незаконне утримання громадян під час проведення мобілізаційних заходів
Loading...
Load next 

