ВАКС визнав законним затримання Князєва (ВІДЕО)

ВАКС визнав законним затримання Князєва (ВІДЕО)

Вищий антикорупційний суд відмовився задовольнити скаргу захисту ексголови Верховного Суду Всеволода Князєва на його затримання до надання на це згоди Вищої ради правосуддя.

Відповідну ухвалу оголосив слідчий суддя Олег Федоров.

Суд постановив: у задоволенні скарги на затримання Князєва Всеволода Сергійовича відмовити. Ухвала оскарженню не підлягає, - зачитав суддя резолютивну частину.

Нагадаємо, Ворог дещо просувається в самому Бахмуті - Маляр

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Схема на 170 мільйонів в Енергоатомі: суд обрав запобіжний захід підозрюваному Схема на 170 мільйонів в Енергоатомі: суд обрав запобіжний захід підозрюваному
Підозрюваному визначили альтернативу у вигляді 30 мільйонів гривень застави.
У ВАКС заявили, що Єрмак радився з ворожкою щодо кадрових призначень У ВАКС заявили, що Єрмак радився з ворожкою щодо кадрових призначень
САП стверджує, що ексглава ОП обговорював із жінкою «Вероніка Феншуй Офіс» кандидатури на державні посади
Loading...
Load next