Вночі на Львівщині сталася масштабна пожежа у пансіонаті для літніх людей

Вночі сталось масштабне займання у пансіонаті для літніх людей у с. Холодновідка. На місце події скерували усі надзвичайні служби
Вночі на Львівщині сталася масштабна пожежа у пансіонаті для літніх людей. На місце скерували усі надзвичайні служби.
Правоохоронцям та пожежникам довелося евакуювати 27 мешканців установи. Через сильне задимлення рятувальники працювали у кисневих масках.
Загалом гасили займання майже півтори години. Внаслідок цієї події одна жінка загинула, а ще одну мешканку пансіонату госпіталізували. Причини пожежі з’ясовують правоохоронці.
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

На Львівщині внаслідок пожежі загинули матір та її донька. Попередньо причиною займання вважають коротке замикання.

На Золочівщині в селі Черниця у власному дерев'яному будинку через пожежу загинула 87-річна жінка. Прибувши на місце події рятувальники виявили тіло власниці будинку 1933 року народження без будь-яких ознаків життя.
Рекомендовані

15 квітня на трасі між Ківшарівкою та Куп’янськом російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль, внаслідок чого постраждало подружжя

Завтра, 15 березня 2025 року, в Україні очікується хмарна погода з опадами

Зеленський пожартував про свій вигляд на церемонії вручення Шевченківської премії, згадавши про Трампа
Loading...
Load next