На Харківщині чоловік підірвався під час скошування трави

У селі Нова Гусарівка Ізюмського району Харківщини 55-річний чоловік, скошуючи траву, підірвався на невідомому вибухонебезпечному предметі.
Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України в Харківській області.
11 червня у с. Нова Гусарівка Ізюмського району під час скошування трави на невідомому вибухонебезпечному предметі підірвався чоловік 1968 року народження. Внаслідок чого він зазнав тілесних ушкоджень, - йдеться у повідомленні.
Постраждалого госпіталізовано до медичного закладу міста Харкова.
Нагадаємо, Окупанти вирішили "звузити" можливу географію активних дій ЗСУ - Маляр
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Київська поліція повідомила про мінування Верховної Ради, наразі правоохоронці перевіряють будівлю на наявність вибухівки.

Основна причина катастрофи літака Ан-26 під Чугуєвим, в якій загинули 26 українських військовослужбовців, – перезавантаження літака та дозвіл на злети конвеєрним способом.
Рекомендовані

Знайти квартиру в оренду — завдання не з легких. А з домашніми улюбленцями це створює ще більшу проблему

15 квітня на трасі між Ківшарівкою та Куп’янськом російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль, внаслідок чого постраждало подружжя

Sotheby’s у Гонконзі мав виставити на торги реліквії, повʼязані з останками Будди, однак після втручання індійського уряду аукціон відклали
Loading...
Load next