В Індонезії стався потужний землетрус

На півночі Індонезії стався потужний землетрус із магнітудою 5,2 за шкалою Ріхтера.
Про це повідомляє Геологічна служба США.
Епіцентр стихійного явища був виявлений за 58 км від міста Сіболга, що на північному заході Індонезії, на глибині в 85,9 км.
Підземні поштовхи зафіксовані о 13:12 за київським часом.
Слабкі поштовхи могли відчуватися на відстані до близько 120 км від місця епіцентру.
інформації щодо постраждалих або завданої шкоди.
Нагадаємо, Рівнопіль Донецької області повернули під контроль України - Маляр
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Незважаючи на помірний характер поштовхів, що відчувалися в кількох районах, загрози цунамі немає

У північній частині Молуккського моря біля Індонезії стався потужний землетрус магнітудою 7,6, який призвів до людських жертв і пошкоджень інфраструктури
Рекомендовані

У літню спеку автомобільний двигун працює з підвищеним навантаженням, особливо після швидкісної їзди чи тривалих поїздок.

Легендарний нідерландський кікбоксер Ріко Верховен і фітнес-тренерка Наомі ван Беєм офіційно повідомили про завершення своїх стосунків.

Згідно з новим дослідженням, за чотири роки, упродовж яких Росія веде війну проти свого сусіда, понад два мільйони російських та українських військових були вбиті або поранені. До того ж, навесні російська армія вперше з 2024 року почала втрачати більше території, ніж захоплювати.
Loading...
Load next 