Головне за день: Сховали контрабанду серед гуманітарки, нелегальна зброя та нові тарифи на комунальні послуги
У новому випуску новин дивіться про таке:
- Сховали контрабанду серед гуманітарки. Під час огляду бусу у пункті пропуску «Шегині» серед речей виявили продукти харчування та одяг, які не були вказані в декларації, а в іншому авто знайшли ще взуття та аксесуари.
- Липневі зміни. Нові тарифи на комуналку, втрата субсидій, початок вступної кампанії та кінець карантину – когось новації потішать, а когось розчарують.
- Під пильним наглядом. Об’єкти критичної інфраструктури, перехрестя, платні паркувальні майданчики – ще 300 нових камер відеонагляду з'являться у Львові впродовж року
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Дивіться також
Рекомендовані

Власники квартир, будинків та іншої нерухомості, право власності на яку було оформлено до 1 січня 2013 року, можуть навіть не підозрювати, що інформації про їхнє майно немає у сучасному Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

У складі нового уряду Міністерство оборони очолить Ігор Клименко, а Міністерство внутрішніх справ - Іван Виговський.

Країни Європейського Союзу домовилися продовжити дію механізму тимчасового захисту для громадян України до 4 березня 2028 року.


