Уряд Японії пішов у відставку

Прем’єр-міністр Фуміо Кішіда задовольнив прохання своїх міністрів про відставку. Відомо, що він сформує новий склад уряду.
Про це повідомляє Kyodo.
Прем'єр-міністр проведе обговорення з головою партії Комейто Нацуо Ямагучі, яка є партнером правлячої Ліберально-демократичної партії, щодо формування нового кабінету.
Після цього буде створено новий уряд, далі він пройде церемонію затвердження імператором Японії Нарухіто. У новому складі уряду змінять 13 із 19 міністрів, 11 із них вперше отримають портфелі. До нового кабінету увійдуть п'ять жінок.
Нагадаємо, Українська лікарка з обкладинки Time призначена заступницею голови НСЗУ
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

Раніше Буймістер не голосувала за президентський законопроєкт про деолігархізацію в обох читаннях та не підтримувала відкликання з посади голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Досвідчені садівники пояснили, які саме популярні декоративні рослини не потребують підрізання осінню
Loading...
Load next