Уряд наступного року планує проіндексувати виплати всім пенсіонерам

Перерахунок пенсій відбудеться за новим принципом.
Про це повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у коментарі до ухваленого проєкту держбюджету на 2024 рік.
Пенсійна система. Починаємо реалізацію комплексної реформи. Цього року індексація пройде за новим принципом. Будуть проіндексовані всі пенсії, - написав Шмигаль.
Крім цього, запровадять механізм, який дасть змогу людям з однокласними умовами виходу на пенсію отримувати однакову пенсію та однакову індексацію. Цього планують досягти завдяки коефіцієнтам і балам.
Це дасть змогу у 2024 році підвищити середню пенсію до 6 тисяч гривень, - підсумував Прем'єр-міністр.
Нагадаємо, Залужний розповів про хороші новини від зустрічі із союзниками
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Відтепер у “Дії” можна оформити пенсію, субсидії та довідки про стаж.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Вибір кота для новачка може бути складним, але є породи, які легко пристосовуються до нових умов і не потребують складного догляду.

Капсульний гардероб — це набір базових речей, які поєднуються між собою, довго не виходять з моди та покривають усі потреби жінки.
Loading...
Load next