На Львівщині перекинувся автомобіль

На Львівщині перекинувся автомобіль
Як стало відомо, за кермом Chevrolet Aveo був 21-річний водій без прав.Сталося це вчора вночі, 25 жовтня, на об’їзній дорозі Львова поблизу села Сокільники, біля готелю «Панська гора».

Як стало відомо, за кермом Chevrolet Aveo був 21-річний водій без прав.

Сталося це вчора вночі, 25 жовтня, на об’їзній дорозі Львова поблизу села Сокільники, біля готелю «Панська гора». Мешканець Пустомитівського району потрапив у ДТП.

Як виявилося, чоловік на швидкості врізався в огорожу дороги, унаслідок чого автівка перекинулася на дах.

Правоохоронні органи повідомили, що водій не дотримався безпечної швидкості та дистанції. Тож на нього склали протокол за порушення правил дорожнього руху (ст.124 КУпАП) та постанову за ч. 2 ст. 126 КУпАП.

На щастя, постраждалих немає. Керманич відмовився від госпіталізації.

Нагадаємо, що на Львівщині трапилась смертельна ДТП: є 3 загиблих. Дорожньо-транспортна пригода сталася на автодорозі “Київ-Чоп”, у селі Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
На Львівщині вчителька погрожувала учню відрізати пальця та змушувала їсти папір На Львівщині вчителька погрожувала учню відрізати пальця та змушувала їсти папір
Вчителька інформатики, яка працює в одній зі шкіл села Солонка, погрожувала відрізати учневі палець, розмахувала перед ним ножем і змушувала з'їсти паперовий літачок. Свідками дій педагога були понад двоє десятків учнів.
На Львівщині за попередню добу 21 хворого на коронавірус госпіталізували
Скерували на самоізоляцію 211 людей, інформує ЛОДА. Відомо, що аналіз на ПЛР-тестування вперше набрали у 232 осіб. 146 з них - мають позитивний результат.
Змагання ветеранів у Львові | ПравдаТУТ Львів Змагання ветеранів у Львові | ПравдаТУТ Львів
На адаптивні змагання приїхали учасники з усіх куточків України. Кожен з них мав змогу спробувати свої сили в кількох видах спорту одразу
Loading...
Load next