Усі закупівлі за кошти Світового банку тепер можуть проходити в Prozorro

Усі закупівлі за кошти Світового банку тепер можуть проходити в Prozorro

Світовий банк підтвердив повну відповідність української системи електронних закупівель Prozorro своїм правилам і схвалив її використання для усіх проєктів, які фінансує в Україні.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України. 

За оцінкою команди Світового банку нової процедури закупівлі за правилами міжнародних донорів, яку розробило ДП “Прозорро” відповідно до рекомендацій банку, "система електронних закупівель Prozorro може використовуватися в рамках проєктів, що фінансуються Світовим банком, для закупівель товарів та робіт як для національних (до 5 млн євро), так і для міжнародних (від 5 млн євро) тендерних процедур". 

Нова процедура дозволятиме приймати пропозиції учасників у різних валютах, поетапно розглядати пропозиції, обирати переможця не лише за ціновим критерієм тощо.

Уряд щиро вдячний Світовому банку не лише за стійку підтримку України, а й за готовність застосувати Prozorro в межах проєктів, які він фінансує. Система Prozorro добре знайома українському бізнесу, тож її використання міжнародними фінансовими організаціями дозволить українським підприємцям максимально долучатися до ланцюгів постачання для відновлення України. Це те, що надасть поштовху локальному бізнесу, виробникам, а відтак посилить стійкість нашої економіки, - наголосила міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Нагадаємо, Зеленський: Будуть хороші новини щодо артилерії і ППО

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Уряд заклав 16 мільярдів на підтримку «Укрзалізниці» у бюджеті-2026 Уряд заклав 16 мільярдів на підтримку «Укрзалізниці» у бюджеті-2026
Кошти підуть на стабілізацію фінансового стану компанії
Інфляція в Україні: коли вдасться стабілізувати ціни на українському ринку Інфляція в Україні: коли вдасться стабілізувати ціни на українському ринку
Українські ціни на продовольчі продукти та товари щомісяця стрімко зростають. Зокрема в НБУ зазначають, що інфляція почне сповільнюватися лише восени у 2021 році.
Євро замість гривні: чи може це стати реальністю для України Євро замість гривні: чи може це стати реальністю для України
Вступ до ЄС сам по собі не означає автоматичний перехід на євро
Loading...
Load next