Вибори онлайн: більшість українців проти голосування через Інтернет

Вибори онлайн: більшість українців проти голосування через Інтернет

Більшість громадян України (65%) виступають проти ідеї запровадити можливість голосування на виборах через інтернет.

Про це повідомляє всеукраїнське телефонне опитування громадської думки, проведене Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

"Один з очевидних варіантів в епоху діджиталізації – запровадити голосування через інтернет". КМІС уперше ставив це запитання в листопаді 2021 року і зараз ми його знову повторити.

Згідно з опитуванням, 65% українців негативно ставляться до ідеї дистанційного голосування через інтернет і переживають за ризики фальсифікацій. Підтримують ідею лише 29%. При цьому негативне ставлення до дистанційного голосування спостерігається у всіх регіонах, від 55% до 68%.

КМІС провів опитування громадян методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Всього було опитано 2007 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Опитування проводилося з дорослими (у віці 18 років і старше) громадянами України, які на момент опитування проживали на території України (у межах, які контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року).

Нагадаємо, Тимчасовим коридором прямують два судна до портів Одещини

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Скільки українців планують йти до церкви на Великдень: опитування Скільки українців планують йти до церкви на Великдень: опитування
Святкувати Великдень планують 92% українців, однак не святкуватимуть це християнське свято лише 6% жителів України.
Половина жителів Івано-Франківщини вимагає перевиборів у 87-у окрузі Половина жителів Івано-Франківщини вимагає перевиборів у 87-у окрузі
Соціологічна група "Рейтинг" провела опитування серед мешканців Івано-Франківської області й виявилось, що майже половина з них хочуть аби на їхньому окрузі провели перевибори.
63% українців підтримують запровадження локдауну
34% опитаних вважають навпаки. Загалом опитали 2 500 респондентів.
Loading...
Load next