Наслідки негоди: на Київщині без світла залишається 22 тисячі будинків

У Київській області відновлене енергопостачання 26,317 тис. споживачів. Без світла залишаються 22 тис. домівок.
Про це повідомляє "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
За день енергетики відновили роботу 35 ліній, 709 трансформаторних підстанцій, повернули світло до 26 317 осель, - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що залишаються в ремонті ще 29 повітряних ліній, 711 трансформаторних підстанцій. Без світла поки ще 22 тисячі домівок.
Нагадаємо, За ніч зі снігових заметів поліцейські витягли понад 2150 авто
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

Міла Куніс відверто розповіла про шлюб з Ештоном Кутчером, наголосивши: їхній союз тримається на довгій історії знайомства, відсутності секретів і взаємній повазі.

У стародавніх римських текстах знайдено переконливі свідчення існування Ісуса Христа: згадки у працях Тацита та Йосифа Флавія підтверджують, що він був реальною історичною постаттю, страченою за правління Понтія Пілата.

Математики застосували «теорему про кінець світу» й отримали сенсаційний прогноз: із ймовірністю 95% людство зникне протягом наступних 17 тисяч років.
Loading...
Load next 

