У Львові соціальні підприємці з «Майстерні мрій» організували центр допомоги молоді з ментальними порушеннями

У Львові соціальні підприємці з «Майстерні мрій» організували центр допомоги молоді з ментальними порушеннями
Головна мета -  спряти соціалізації такий людей. "Ми самостійно готуємо обід, в нас є чергові, накриваємо на стіл, разом їмо, потім миємо посуд.

Головна мета -  спряти соціалізації такий людей. 

"Ми самостійно готуємо обід, в нас є чергові, накриваємо на стіл, разом їмо, потім миємо посуд. Тобто наша мета надати людям відчуття, що вони можуть справлятися самі, бути вільнішими у майбутньому, щоб вони могли у чомусь допомогти по дому", - пояснила працівниця «Майстерні мрій» Галина Штогран.

Разом з молоддю вони також своїми руками виготовляють прикраси, грають в настільні ігри, та просто проводять час у дружній компанії. Активісти розповідають, що центр має своїх постійних відвідувачів. І окрім самих працівників «Майстерні мрій» разом з молоддю працюють й волонтери.

"Це дуже круто. Максимальне задоволення, яке можна отримати, - від спілкування з цими людьми. Також кожен має якісь свої маленькі таланти. І мені, наприклад, дуже подобається з ними малювати, вишивати, майструвати своїми руками", - розповіла волонтерка Тетяна Кадукова.

Також на базі центру активісти «Майстерні мрій» організували соціальну підприємницьку діяльність з продажу трав’яних чаїв. Продукція здебільшого для них надходить з Закарпаття, і вже тут вони власноруч її фасують. 

Соціальне підприємництво означає, що це не просто бізнес для отримання прибутку, а ще й для допомоги іншим. Тому половину зароблених коштів скеровують на потреби центру. Цінова політика на товар тут досить лояльна. Пакунок ароматного, натурального трав’яного чаю коштує від 50 гривень.

"Ми вирішили, що хочемо бути екологічними не тільки тим, бо в нас сировина, але й максимально дружня до довкілля упакування. Ми вирішили самостійно обрізати, шліфувати банки від напоїв. Доповнювати їх дерев’яною кришкою. І в результаті ми отримуємо таку оригінальну і практичну упаковку, яку можна використати собі у майбутньому", - додає Галина Штогран.

А якщо ви повертаєте тару назад  до «Майстерні», то ще й отримаєте знижку на наступну покупку. Зараз, розповідають підприємці, вони планують орендувати більше приміщення та почати виробляти іншу екопродукцію.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
Перейшли на бік рф під час окупації Бучі: СБУ нейтралізувало угрупування (відео) Перейшли на бік рф під час окупації Бучі: СБУ нейтралізувало угрупування (відео)
Їм загрожує від 15 років до довічного ув'язнення.
Румунія планує надати українцям, які рятуються від війни, безоплатний проїзд Румунія планує надати українцям, які рятуються від війни, безоплатний проїзд
Така допомога від держави надається українцям у перші 5 днів.
Loading...
Load next