Жителі Львівщини отримають відшкодування майже на 290 тисяч гривень за встановлення сонячних електростанцій

Жителі Львівщини отримають відшкодування майже на 290 тисяч гривень за встановлення сонячних електростанцій
Таке рішення прийняли на черговому засіданні профільної комісії при львівській облдержадміністрації. Загалом розглянули 15 заявок, 13 яких задовольнили.

Таке рішення прийняли на черговому засіданні профільної комісії при львівській облдержадміністрації.

Загалом розглянули 15 заявок, 13 яких задовольнили.

Фінансовий ресурс пообіцяли незабаром перерахувати на поточні рахунки фізичних осіб-учасників «Програми енергозбереження». Згідно з нею, львів’янам відшкодовують частину вартості обладнання.

Таким чином посадовці хочуть стимулювати населення до підвищення рівня використання відновлюваних джерел енергії, а відтак зменшити використання традиційних енергетичних ресурсів для запобігання змінам клімату.

До слова, наразі в області налічується понад тисяча власників приватних домогосподарств з сонячними панелями, енергію з яких використовують для власних потреб, а надлишок відпускають в мережі енергетичних компаній за «зеленим» тарифом.

Нагадаємо, що львівські пожежники ліквідували торф’яні пожежі за добу. У Тетевчицях, що на Радехівщині полум’я знищило 250 кв. м торфу.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
Світові запаси нафти падають рекордними темпами — аналітики попереджають про ризик дефіциту Світові запаси нафти падають рекордними темпами — аналітики попереджають про ризик дефіциту
Експерти фіксують різке скорочення запасів нафти та нафтопродуктів, що посилює побоювання щодо можливого дефіциту на світовому ринку
Loading...
Load next