18-річний хлопець у Львові «погорів» на наркотиках

18-річний хлопець у Львові «погорів» на наркотиках
Вчора, 27 серпня, поліцейські під час відпрацювання на вулиці Замковій побачили двох юнаків, які помітно нервували.

Вчора, 27 серпня, поліцейські під час відпрацювання на вулиці Замковій побачили двох юнаків, які помітно нервували.

Під час поверхневого огляду правоохоронці виявили у наплічнику одного з юнаків понад 50 пакетиків із речовинами, ззовні схожими на наркотичні: 27 – із білим порошком і 29 – рослинного походження.

Усе це поліцейські вилучили та скерували на експертизу.

"Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – позбавлення волі до 8 років", - зазначається у повідомленні поліції Львівської області.

Наразі триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що на Львівщині СБУ викрила хакерів, які викрадали персональні дані. Група осіб, які здійснювали DDos-атаки на інформаційні ресурси: хакери викрадали персональну інформацію, а потім публікували її в закритих Telegram-каналах.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
На Сумщині збільшать кількість учасників добровольчих формувань На Сумщині збільшать кількість учасників добровольчих формувань
Йдеться, зокрема, про підготовку додаткових бойових розрахунків, забезпечення їх зброєю та відповідною технікою.
Внаслідок потрійної аварії на Львівщині травмувалась дівчина (фото) Внаслідок потрійної аварії на Львівщині травмувалась дівчина (фото)
Дорожньо-транспортна пригода сталася 31 жовтня, о 21.50, поблизу села Черчик Яворівського району. Водії – 17-річний та 18-річний хлопці.
Loading...
Load next