У Херсоні відновили герб, демонтований росіянами

У Херсоні відновили герб, демонтований росіянами

У Херсоні в День Державного герба на Алеї Героїв Небесної сотні відновили символ стійкості та незламності, який демонтували під час окупації російські загарбники.

Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.

Сьогодні на Алеї Героїв Небесної сотні відновили державний символ, який ворожі війська під час окупації Херсона демонтували, - поінформував Мрочко.

Нагадаємо, Єврокомісія відкрила офіційне провадження проти TikTok

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Росіяни атакували Херсон КАБами: загинув один цивільний, ще п'ятеро - поранені Росіяни атакували Херсон КАБами: загинув один цивільний, ще п'ятеро - поранені
Унаслідок влучання керованих авіабомб зруйнована нежитлова будівля, артилерійський обстріл спричинив пожежу в житловому будинку та легковому авто
Loading...
Load next