Від початку програми "єОселя" українці отримали іпотечних кредитів на майже 12 мільярдів
![Від початку програми "єОселя" українці отримали іпотечних кредитів на майже 12 мільярдів](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/news/2024/02/27/w6hn417ynssh3qytmomptvkboirubfoolgns35ce.png)
З початку дії програми "єОселя" понад 7600 українських родин отримали іпотечний кредит. Загалом банки видали 11,6 млрд грн іпотечних кредитів.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України.
Понад 7 600 українських родин отримали можливість придбати нове житло, взявши іпотечний кредит за програмою єОселя. Шість родин взяли кредити на купівлю приватного будинку, нагадаю, що така можливість з’явилась завдяки розширенню програми в кінці січня цього року. Загалом банки видали від початку дії єОселі кредитів на 11,6 млрд грн, - заявила заступниця Міністра економіки України Надія Бігун.
За минулий тиждень кредити взяли 193 українці, 30% з яких - на умовах масової іпотеки, яка доступна всім громадянам. Найчастіше кредити брали для придбання житла на вторинному ринку (143 кредити) та у забудовника (34). Також 16 українців взяли кредити на купівлю квартири в будинку, що зводиться.
Найбільше іпотечних кредитів взяли мешканці:
- Київської області - 52;
- міста Києва - 39;
- Одеської області - 13;
- Волинської області - 11;
- Вінницької області - 10.
Нагадаємо, Президент вручив 30 сертифікатів на квартири Героям України
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
![Зеленський оцінив перспективи повернення окупованих територій](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2025/02/10/3.jpg)
![Ізраїль наніс чисельних ударів по Сирії, включно зі столицею Дамаском](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2024/12/10/ap18104517414316-1-640x400.jpg)