Сьогодні в Україні відзначають День архітектури

Сьогодні в Україні відзначають День архітектури
У перший день липня Україна відзначає День архітектури. Ґрунтується воно на національних архітектурних особливостях країни.

У перший день липня Україна відзначає День архітектури. Ґрунтується воно на національних архітектурних особливостях країни.

Зазначимо, що свято засновано відповідно до Указу Президента в 1995 році.

Тільки за офіційними даними, в Україні нараховується близько 14 тисяч пам’яток архітектури, 46 великих історичних культурних заповідників і більше ніж 1000 об’єктів паркового мистецтва.

Андріївська церква, шоколадний будинок, дім з химерами, Маріїнський палац, Собор Святого Пантелеймона і Південний міст – це тільки невелика частина з архітектурної спадщини столиці.

До речі, одну з найбільших кількостей пам’ятників архітектури можна знайти у Львові. У місті збережено понад дві з половиною тисячі історичних зведень. Завдяки такому надбанню у 1998 році місто внесли до світової спадщини ЮНЕСКО.

Нагадаємо, що київські поліцейські затримали банду за розбійні напади на будинки громадян. Вночі 30 червня із залученням спецзагонів працівники управління карного розшуку разом зі слідчими підрозділами столичних правоохоронних органів викрили організовану групу зловмисників.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
Діти побачать пінгвінів: українські полярники проведуть для малечі онлайн уроки Діти побачать пінгвінів: українські полярники проведуть для малечі онлайн уроки
Учасники Української антарктичної експедиції розкажуть про життя та роботу на крижаному континенті, а за можливості навіть покажуть своїх головних сусідів – пінгвінів
Путін’югенд на окупованих територіях: як Росія готує дитячу армію (відео) Путін’югенд на окупованих територіях: як Росія готує дитячу армію (відео)
Росія продовжує інтегрувати тимчасово окуповані території України у свій вимір. Одним з таких напрямків є мілітаризація свідомості дітей. Неповнолітніх знайомлять зі справжньою зброєю та відправляють на стрільбища. Найбільш потужними та підтримуваними Росією організації є "Молода гвардія – Юнармія" у "народних республіках" та "Юнармія" у Криму.
Представники малого бізнесу Львівщини влаштували страйк
Їм не подобаються рішення влади про введення «карантину вихідного дня» та фіскалізацію їхньої діяльності.
Loading...
Load next