Брак водіїв спричинив колапс на маршрутах громадського транспорту в окупованому Донецьку - ЦНС

Брак водіїв спричинив колапс на маршрутах громадського транспорту в окупованому Донецьку - ЦНС

У транспортних підприємствах тимчасово окупованого Донецька не вистачає сотень водіїв автобусів, тролейбусів і трамваїв.

Про це повідомив Центр національного спротиву.

Брак водіїв на громадському транспорті викликав колапс на ТОТ. Колаборанти не можуть впорядкувати роботу громадського транспорту в тимчасово окупованому Донецьку. Тут на лінії виходять заледве третина автобусів, тролейбусів і трамваїв. Усе через брак водіїв. Зараз окупаційна влада Донецька активно шукає щонайменше 300 водіїв, - ідеться повідомленні.

Окупанти заманюють транспортників «гідною» зарплатою й «соціальними гарантіями».

Утім, пошуки безрезультатні, адже всіх, хто здатен сісти за кермо, мобілізували до лав армії загарбника. Та й вірити в обіцянки колаборантів вже ніхто не спішить, - зазначає Центр нацспротиву.

Нагадаємо, Нуланд вважає, що США повинні допомагати Україні бити по цілях у рф

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Внаслідок обстрілу росіянами Донецької області загинула жінка, одна поранена Внаслідок обстрілу росіянами Донецької області загинула жінка, одна поранена
1 квітня російські окупаційні війська вкотре обстріляли Донецьку область, внаслідок чого одна людина загинула і одна поранена
РФ окупувала Шевченко на Донеччині РФ окупувала Шевченко на Донеччині
Ворог також просунувся до ще декількох населених пунктів
Окупанти атакували Костянтинівку: загинули четверо мирних жителів Окупанти атакували Костянтинівку: загинули четверо мирних жителів
6 липня близько 11:00 російські війська завдали удару по житловому сектору міста Костянтинівка на Донеччині
Loading...
Load next