У Грузії стався сильний землетрус

У Грузії стався сильний землетрус

У північній частині Грузії у ніч проти вівторка стався сильний землетрус, магнітуда поштовхів становила 5,4.

Про це повідомляє Грузия Online.

Згідно з даними Національного центру сейсмічного моніторингу, землетрус стався о 02:03. Епіцентр був у муніципалітеті Оні.

У грузинській Службі управління надзвичайними ситуаціями не повідомляють про постраждалих або руйнування житлових будинків.

Однак унаслідок сильних поштовхів у декількох житлових будинках у муніципалітеті Оні утворилися тріщини. Місцева влада проводить обходи мешканців, щоб з’ясувати масштаби завданих збитків.

Нагадаємо, Глава МЗС Бельгії пропонує позбавити Угорщину права голосу в Євросоюзі

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
На півночі Грузії стався  землетрус магнітудою 3,4 На півночі Грузії стався землетрус магнітудою 3,4
Землетрус зафіксували поблизу селища Тіанеті
Землетрус у Тибеті: понад 50 загиблих і значні руйнування Землетрус у Тибеті: понад 50 загиблих і значні руйнування
Внаслідок катастрофи загинули щонайменше 53 людини, а 62 отримали поранення
В Україні планують розширити перелік країн, де можна подорожувати з ID-карткою В Україні планують розширити перелік країн, де можна подорожувати з ID-карткою
Подорожі з ID-карткою по всьому Світу планує втілити міністерство.
Loading...
Load next