Трамп: Я сказав би Путіну ніколи не лізти в Україну

Трамп: Я сказав би Путіну ніколи не лізти в Україну

Кандидат у президенти США Дональд Трамп заявив, що за його президентства "нам ніколи не загрожувала б війна" і він би не допустив, щоб глава Кремля Володимир Путін почав війну проти України.

Про це він заявив в інтерв'ю Bloomberg.

Трамп вкотре похвалився своїми "добрими стосунками" з Путіним.

Ми з Путіним дуже добре ладнали, у нас були гарні стосунки… Він би ніколи не поліз в Україну. Я казав: "Ніколи, ніколи не лізь в Україну, – заявив колишній президент США.

На думку Трампа, нинішня безпекова ситуація у світі "може закінчитися Третьою світовою війною". Він звинувачує в усьому свого суперника на виборах, чинного президента Джо Байдена.

У мене не було війни… Жодної війни, окрім ІДІЛ. Я покінчив з ними за дуже короткий проміжок часу. Мені казали, що на це піде п'ять років, а мені знадобилося небагато часу, ми їх вибили… І РФ не захоплювала жодної території, – додав Трамп.

Водночас Трамп сказав, що думав над послабленням санкцій проти Москви, оскільки не є прихильником таких обмежень.

Він також заявив, що якщо у США буде "розумний президент", то такі країни, як РФ, Китай та КНДР, не будуть ворогами Штатів.

Нагадаємо, ДБР повідомило про підозру ексглаві МВС Захарченку

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Зеленський про вступ до НАТО й повернення Криму: між бажаннями та реаліями Зеленський про вступ до НАТО й повернення Криму: між бажаннями та реаліями
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна хоче стати членом НАТО, проте кілька країн, зокрема США, наразі не бачать нас в Альянсі. Також наша країна прагне повернути під свій контроль окупований Росією Крим, та зараз вона не має достатньої підтримки та сил, аби це зробити.
Терорист КВІР хотів убити дочку Трампа Іванку, щоб помститися -  NYP Терорист КВІР хотів убити дочку Трампа Іванку, щоб помститися - NYP
Громадянина Іраку, якого підозрюють у підготовці замаху на Іванку Трамп, затримали в Туреччині та екстрадували до США
Трамп: Україна має забути про НАТО Трамп: Україна має забути про НАТО
Трамп заявив, що не підтримує вступ України до НАТО для завершення війни
Loading...
Load next