На Херсонщині процес будівництва фортифікацій завершено на 97%

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що на Херсонщині процес будівництва фортифікацій завершено на 97%
Про це повідомив він у телеграм.
Сьогодні відвідуємо Херсонщину. Оглянули процес будівництва фортифікаційних споруд. За запитом командування Збройних сил постійно будуємо та покращуємо оборонні рубежі. Голова ОВА доповів про роботи в цьому напрямку. На Херсонщині стан виконання будівельних робіт зараз складає 97%, – написав прем’єр.
Він зазначив, що зведення фортифікацій – пріоритетне завдання для кожного керівника прифронтових регіонів. На його реалізацію уряд цьогоріч виділив Херсонській області понад 2 млрд грн.
Нагадаємо, «Думками навиворіт 2» став найкасовішим анімаційним фільмом в історії
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Зранку російські безпілотники атакували Берислав Херсонської області, внаслідок чого постраждали двоє людей

На Херсонщині внаслідок російської атаки поранений 32-річний чоловік
Рекомендовані

Один з ключових напрямків - перенесення війни на територію Росії

Samsung офіційно представила нове покоління складаних смартфонів — Galaxy Fold8 Ultra, Galaxy Fold8 та Galaxy Flip8.

Під час Чемпіонату світу з футболу 2026 року головним фінансовим тріумфатором став не гравець на полі, а екслегенда англійського футболу Девід Бекхем.
Loading...
Load next 