Україна здобула срібло Олімпіади у веслуванні в каное

Українські веслувальниці Анастасія Рибачок та Людмила Лузан здобули срібло Олімпіади-2024 у веслуванні в каное-двійці на дистанції 500 метрів, про це свідчить трансляція змагань.
Спортсменки з України випередили своїх суперниць із Канади на 0,06 секунди, фінішувавши другими.
Срібло, яке вибороли веслувальниці, стало одинадцятою нагородою України на Олімпійських іграх у Токіо.
Нагадаємо, Жан Беленюк виграв «бронзу»
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

Вісім українців пройшли у півфінали трьох дисциплін з каное і байдарок на Олімпіаді-2020.
Рекомендовані

Алкоголь може залишатися в організмі людини від кількох годин до доби, а його сліди — навіть до трьох місяців.

50-річна співачка Lama (Наталія Дзеньків) відверто пояснила, чому їй комфортніше будувати стосунки з набагато молодшим за себе чоловіком.
Loading...
Load next 
