Під час обстрілу на Дніпропетровщині загинула 16-річна дівчинка

Сьогодні окупанти з артилерії обстріляли житловий сектор міста Нікополь.
Про це повідомляє ДСНС.
Один із боєприпасів влучив у житловий будинок, в якому були люди.
З-під завалів рятувальники дістали дівчинку, 2008 р.н. й транспортували до лікарні. На жаль, потерпіла померла у лікарні. Попередньо, у результаті обстрілу травмовано жінку та двох чоловіків.
Нагадаємо, За тиждень Росія запустила по Україні 800 КАБів та 300 «шахедів» — Зеленський
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

Залучили 11 рятувальників і 2 одиниці спецтехніки.

Російські війська завдали трьох ударів по Харкову безпілотниками

Унаслідок російських обстрілів 29 квітня на території Нікопольського та Синельниківського районів Дніпропетровської області постраждали п’ятеро мирних жителів
Рекомендовані

Вічнозелені рослини — це справжні «стражі саду», які зберігають декоративність протягом усього року. Вони не лише прикрашають ділянку в різні сезони, а й створюють відчуття стабільності та гармонії.

62-річний новозеландський актор Рассел Кроу знову здивував світ — цього разу не роллю, а власною трансформацією.

Імбирний чай — простий гарячий напій, який, за словами дієтологів, може працювати ефективніше за дорогі аптечні засоби.
Loading...
Load next